İŞ BANKASI TSF SPORCU LİSANSI NASIL ÇIKARILACAK?

İŞ BANKASI TSF SPORCU LİSANSI NASIL ÇIKARILACAK?

 

 

1-     İŞ BANKASINDA HESABI OLMAYAN SPORCULARIMIZ  VEYA İLK DEFA SATRANÇ LİSANSI ÇIKARACAKLAR :

 

-         Bulunduğu ilde en yakın iş bankası şubesine giderek bir hesap açtıracak. Hesap açtırırken doldurulan formu teslim ederken,TSF SPORCU LİSANSI  istediğini banka görevlisine belirtecektir. Daha sonra engeç 15 gün içerisinde aynı şubeden kartını imza karşılığı alacaktır.

 

NOT.

 1-SPORCULARIMIZ  HESAP AÇTIRIRKEN PARA YATIRMAK ZORUNDA DEĞİLLERDİR.

2- 18 YAŞALTI SPORCULARIMIZIN VELİLERİ İLE BİRLİKTE BAŞVURU YAPMALARI GEREKMEKTEDİR:

 

 

2-      İŞ BANKASINDA HESABI OLAN SPORCULARIMIZ İÇİN

 

-         Sporcumuz hesabının bulunduğu şubeye başvurarak var olan bankamatik kartını  TSF SPORCU LİSANSI ile değiştirmek istediğini bildirerek, talepte bulunacaktır. Bu şekilde bankamatik kartını TSF SPORCU LİSANSI ile değiştireceklerdir.

 

 

3-      BU KART İLE NELER YAPILIR?

 

a)      Bu kart ile TSF nin lisanslı sporcusu olunur ve yarışmalara kayıt yaptırırken kullanılır.

b)      Bu kart aynı zamanda İş Bankası  bankamatik kartıdır. Her türlü havale ve para çekme – yatırma işlemi için yani bankamatik kartının tüm özellikleri için kullanılabilir.

c)      Bu kart ile  Türkiye  Satranç Federasyonu  İş Bankası Ankara şubesi 4200-5930838 nolu vize, tescil hesabına  herhangi İş Bankası  bankamatiği veya şubesinden havale ile vize paralarını komisyonsuz yatırabilirler.

 

 

4-      KARTIN KAYBEDİLMESİ DURUMUNDA İŞ BANKASI ÇAĞRI MERKEZİ VE EN YAKIN İŞ BANKASI ŞUBESİNE BAŞVURULMASI GEREKMEKTEDİR.

 

5-     Daha önce çıkarılan geçici TSF lisansları 31 Temmuz 2007 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu tarihten itibaren geçici belgeler kullanılmayacaktır.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !