MALKARA FESTİVAL SATRANÇ TURNUVALARI

....................................................................................

Malkara Satrancına önemli katkıları olan Festival Turnuvalarının bu yıl 3.sü gerçekleşecektir. Festival turnuvaları, Malkara Tarım ve Süt Ürünleri Festiğvali çerçevesinde ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ MALKARA ŞUBESİ ve MALKARA BELEDİYESİ sponsorluğunda gerçekleştirlmektedir. Ayrıca yerel kurumlardan çeşitli konularda destekler alınmaktadır. Festival Turnuvaları, Tekirdağ İl Satranç Temsilcisi Süreyya ÜNER ve aslen Malkaralı olan İl MHK başkanı Mehmet VARDAR desteğinde gerçekleşmektedir.

SÜREYYA ÜNER

MEHMET VARDAR(Sağ başta)

Festival Turnuvası, Malkara Kültür Sarayı salonlarında yapılmaktadır. Kültür sarayı yönetici ve personeli, sporcu ve yakınlarının dinleme ve beslenme ihtiyaçlarının karşılanmasında ellerinden geleni yapmaktadırlar.

MALKARA KÜLTÜR SARAYI

Festival Turnuvasına Malkara dışından gelen konuklarımızın konaklama ihtiyaçları tarafımızdan karşılanmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Malkara Yurdu Müdürlüğü konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamaktadırlar.

KREDİ ve YURTLAR MÜDÜRLÜĞÜ MALKARA YURDU

Aşağıdaki fotoğraflarda 2005 yılında gerçekleştirilen 1. Festival Turnuvası fotoğrafları yer almaktadır. Tüm satranç sporcularını Festival Turnuvasına katılmaya davet ediyoruz...

TURNUVA

TURNUVA

TUNCAY MENEKŞE ve ATEŞ ÜLKER

ŞENTÜRK ve ATEŞ ÜLKER

OYUNCULAR...7 DEN 70 E

FESTİVAL TURNUVASI KATILIMCILAR

FESTİVAL TURNUVASI MADALYA ALAN SPORCULAR

ÖDÜL TÖRENİ

ÖDÜL TÖRENİ

ÖDÜL TÖRENİ

ÖDÜL TÖRENİ

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !